Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
zwyczaje... Jun 21, 2003

Skoro zapanowaly w gronie pa³³a³owiczów tradycyjne angielskie obyczaje pisemnego dziêkowania gospodarzom/organizatorom imprezy, to nie bêdê odstawa³.)

"Szanowni Pañstwo, pragnê serdecznie podziêkowaæ Wam, jako gospodarzom spotkania, za doborowe towarzystwo, mo¿liw¹ do wytrzymania pogodê i ma³oagresywnych ochroniarzy. Mimo pewnych niedoci¹gniêæ organizacyjnych zwi¹zanych z mened¿erem lokalu, gor¹c
... See more
Skoro zapanowaly w gronie pa³³a³owiczów tradycyjne angielskie obyczaje pisemnego dziêkowania gospodarzom/organizatorom imprezy, to nie bêdê odstawa³.)

"Szanowni Pañstwo, pragnê serdecznie podziêkowaæ Wam, jako gospodarzom spotkania, za doborowe towarzystwo, mo¿liw¹ do wytrzymania pogodê i ma³oagresywnych ochroniarzy. Mimo pewnych niedoci¹gniêæ organizacyjnych zwi¹zanych z mened¿erem lokalu, gor¹co zapewniam, ¿e i nastêpnym razem zawierzê wam sw¹ marn¹ postaæ cielesn¹, bowiem niczym jest ona wobec uczty duchowej, któr¹ potrafiliœcie zapewniæ goœciom."
Collapse


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
Member (2004)
English to Polish
+ ...
ja te¿! Jun 21, 2003

Dziêkujê piêknie Natalii za organizacjê i wszystkim za dobre humory!
Do zobaczenia na kolejnym Pa³³ale.
[Tak a propos: odkry³yœmy dziœ z Nel¹ nowe, SWIETNE miejsce pa³³a³owe: grill, piero¿ki, domowy kwas chlebowy (!) z rodzynkami i ¿ywy kogut przechadzaj¹cy siê miêdzy stolikami, do wrzeœnia jest jeszcze trochê czasu, ale jakby co...]

Magda


 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
kontakty, adresy, telefony... Jun 21, 2003

na s³owo nikt ju¿ dziœ nie uwierzy -- trzeba to bêdzie sprawdziæ organoleptycznie
)


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 19:37
English to Polish
Magdo, Jun 21, 2003

to mo¿e ju¿ teraz zdradŸ nam, gdzie ów lokal siê znajduje, do nastepnego pa³³a³u na pewno kilka osób chêtnie wybierze siê tam na rozpoznanie

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Acha! Jun 21, 2003

Wiem, wiem, chodzi Wam o ten kwas chlebowy prawdziwy eliksir na dzieñ PO!)
Mo¿e lepiej niech to bêdzie pa³³a³owa nispodzianka? Na razie dodatkow¹ recenzjê mo¿na uzyskaæ od anglisty.)
Magda


 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
SITE LOCALIZER
Ja tez wszystkim dziekuje - milo bylo Was znowu wszystkich spotkac Jun 21, 2003

a szczegolne podziekowania Magdzie i lim0nce

hmm... a gdzie ten kwas z rodzynkami sprzedaja? dzis bede siedziala przy komputerze druga noc z rzedu - jutro kwas by sie przydal...


 
Himawari
Himawari  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
Lepiej póŸno ni¿ wcale... Jun 21, 2003

i dlatego dziêkujê wszystkim dopiero teraz, bo w³aœnie dojechalam do swojego komputra. By³o bardzo sympatycznie, szkoda, ¿e musia³am siê zmyæ wczeœnie. Nastêpny POWWOW przyrzekam zaliczyæ do bialego rana, jeœli zajdzie taka potrzeba
E.


 
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO  Identity Verified
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
w kwestii pa³³a³u ekstraordynaryjnego et al. Jun 22, 2003

Po pierwsze primo, by³o super, i dziêkujê wzystkim, którzy siê do tego przyczynili. Dobrze, ¿e mog³am zostaæ do koñca. Szkoda, ¿e kolejny ordynaryjny pa³³a³³ dopiero za kwarta³.
Za to ekstraordynaryjny - póki ¿elazo gor¹ce - proponujê zorganizowaæ w Poznaniu, w tzw. miêdzyczasie, którejœ soboty w lipcu (byle nie 5.lipca). Pocz¹tek w porze wszesnoobiadowej, miejsce - ze wzglêdu na doje¿d¿aj¹cych - zapewne gdzieœ w samym centrum, bo Stary Rynek przeœliczny jest
... See more
Po pierwsze primo, by³o super, i dziêkujê wzystkim, którzy siê do tego przyczynili. Dobrze, ¿e mog³am zostaæ do koñca. Szkoda, ¿e kolejny ordynaryjny pa³³a³³ dopiero za kwarta³.
Za to ekstraordynaryjny - póki ¿elazo gor¹ce - proponujê zorganizowaæ w Poznaniu, w tzw. miêdzyczasie, którejœ soboty w lipcu (byle nie 5.lipca). Pocz¹tek w porze wszesnoobiadowej, miejsce - ze wzglêdu na doje¿d¿aj¹cych - zapewne gdzieœ w samym centrum, bo Stary Rynek przeœliczny jest a Ratusz piêknie odnowiony. Na wspó³organizatora proponujê Darka. Co Wy na to - z Darkiem w³¹cznie?
I jeszcze jedno, kwas chlebowy pi³am pierwszy raz w ¿yciu i bardzo mi smakowa³ (wcale nie jest kwaœny). Prawdziw¹ wartoœæ TEGO kwasu mo¿e oceniæ chyba tylko Natalia jako rodzimy znawca przedmiotu. A wartoœæ nowo odkrytego miejsca ocenicie chyba sami, za jakiœ kwarta³. Mnie siê tam podoba³o, jest smacznie, zapewne spokojnie - bo to nie jest typowy pub ludu pracuj¹cego stolicy - i jest na czym oko zawiesiæ. Wspomniany przez Magdê kogut to kogucik typu mikro, bardzo kolorowy.
Czekam na feedback in re pa³³a³³u ekstraordynaryjnego
Nela
Collapse


 
bartek
bartek  Identity Verified
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
OT ca³kowicie, ale wydaje mi siê to Jun 22, 2003

odpowiednim formu, skoro i o kwasie chlebowym mowa. Intryguje mnie jedno pytanie. Czy je¿eli pije sok limonkowo-jab³kowy, to czy w tym momencie utaczam te¿ coœ z Lim0nki? Sprawa wielce dla mnie dra¿liwa. Akurat stoi taka szklaneczka przede mn¹ i waham siê - uszczykam cos z Lim0nki, czy nie
T.


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 19:37
English to Polish
bartku, Jun 22, 2003

sok z limonki to jeszcze nie to samo, co sok z lim0nki, wiêc pij na zdrowie, ¿ebyœ mia³a si³y przyjechaæ na nastêpny pa³³a³

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
German to Polish
dopiero teraz, ale nie mniej serdecznie... Jun 22, 2003

...piêknie Wam wszystkim dziêkujê za kolejny, tradycyjnie ju¿ chyba, sympatyczny pa³³a³.
Oczywiœcie ogromne podziêkowania za zorganizowanie go dla Natalii, za wk³ad merytoryczno-referatowy Magdzie i Anecie oraz wszystkim uczestnikom, którzy przywieŸli i przynieœli dobry humor i stworzyli pozytywn¹ atmosferê), w której tak mi³o i niepostrze¿enie...
See more
...piêknie Wam wszystkim dziêkujê za kolejny, tradycyjnie ju¿ chyba, sympatyczny pa³³a³.
Oczywiœcie ogromne podziêkowania za zorganizowanie go dla Natalii, za wk³ad merytoryczno-referatowy Magdzie i Anecie oraz wszystkim uczestnikom, którzy przywieŸli i przynieœli dobry humor i stworzyli pozytywn¹ atmosferê), w której tak mi³o i niepostrze¿enie spêdzi³em te kilka, raptem, godzin.
Bardzo Wam wszystkim dziêkujê! (i poproszê o jeszcze))

PS: Pomys³ z uczczeniem jubilata Leffa uwa¿am za doskona³y! Czu³o siê wrêcz jak „w naszej czêœci” Lolka rozchodz¹ siê fale pozytywnych wibracji) Oby wy³¹cznie takie pozytywne wibracje towarzyszy³y nam zawsze we wszystkich spotkaniach!

PS II: myœlê, ¿e z Nel¹ - anglist¹ coœ ju¿ wykombinujemy, ¿eby nas wszystkich zebraæ znów „zusammen do kupy” jak to siê czasem w krainie „podziemnej pomarañczy” zwyk³o okreœlaæ

PS III: A GingerR œlicznie dziêkujê za p³ytki, s³ucha mi siê ich doskonale
(mam nadziejê, ¿e wybaczycie mi tê odrobinê prywaty
Darek

[21:54:30 CET, 22.06.03]
Collapse


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
German to Polish
Aha! Jun 22, 2003

PS IV
Rozmawialiœmy z Nel¹: absolutnie wstêpna propozycja terminu wakacyjnego pa³³a³u ekstraordynaryjnego to 19.07 (sobota) lub kolejna sobota 26.07...

[22:20:30 CET, 22.06.03]


 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 20:37
Member (2004)
English to Polish
+ ...
ale to chyba Jun 22, 2003

temat na otwarcie kolejnego Pa³³a³ Boardu?

 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 20:37
Polish
+ ...
a ja, jako element zdecydowanie aspo³eczny... Jun 23, 2003

...podziekujê jako ostatni

piotrek


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 20:37
English to Polish
+ ...
In memoriam
Pikczersy z pa³³a³u Jun 23, 2003

d¿ast zasubmitowa³em a bêd¹ wizibelne po zrewiuwowaniu przez ProZ sztaf.

Wszelkie reklamacje proszê sk³adaæ do lim0nki i Magdy, bo to one najbardziej protestowa³y przeciwko zamieszczeniu najciekawszych zdjêæ, tj. takich, na których widaæ czym siê posilali i upajali poszczególni uczestnicy oraz jak wygl¹dali pod koniec naszego spotkania.


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »