Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
In memoriam
Ja ju¿ siê nawet nie skar¿ê Jun 16, 2003

Choæ matuzalemowaniem Kubie niewiele ustêpujê. Mnie te¿ nikt nie wita³. Widaæ faktycznie coœ nie tak z t¹ m³odzie¿¹
I ¿adnych wykrêtów, ¿em s³abo znany nie przyjmujê, bo kto jak kto, ale ja Wam siê chyba da³em poznaæ. A jak mnie jeszcze nie znacie, to mnie jeszcze poznacie. O!


 
Jakub Szacki
Jakub Szacki  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
Member (2004)
English to Polish
+ ...
nie, nie Jun 16, 2003

nie macie racji Mlodziezy, wy jeszcze baraszkowaliscie (lub lyscie) w pieluszkach i ledwo gaworzyliscie(lyscie) w roznych jezykach, kiedy my z leffem nad pallalowym piwem dlugie wieczory spedzalismy. Wiec to nieprawda, ze nie dawalem Wam szansy na poznanie mojej bogatej osobowosci, tylko wyscie nie chcieli lub chcialy (lub nie mogly ze wzgledu na mlodociany wiek, jak np. anglista - ktorej by do pubu jako dziecka wczesniej nie wpuscili) z tej szansy skorzystac. Ale w piatek szansa ta sie powtorz... See more
nie macie racji Mlodziezy, wy jeszcze baraszkowaliscie (lub lyscie) w pieluszkach i ledwo gaworzyliscie(lyscie) w roznych jezykach, kiedy my z leffem nad pallalowym piwem dlugie wieczory spedzalismy. Wiec to nieprawda, ze nie dawalem Wam szansy na poznanie mojej bogatej osobowosci, tylko wyscie nie chcieli lub chcialy (lub nie mogly ze wzgledu na mlodociany wiek, jak np. anglista - ktorej by do pubu jako dziecka wczesniej nie wpuscili) z tej szansy skorzystac. Ale w piatek szansa ta sie powtorzy, jesli dozyje. Q.Collapse


 
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
O, Kubo, a tak¿e o, Leffie! Jun 16, 2003

Witam(y) Was!

M³odzie¿
(tu przedstawicielka m³odzie¿y, której by jako dziecka do pubu nie wpuœcili etc...
faktycznie, w Prozie mam dopiero roczek i cztery miesi¹ce)


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
In memoriam
Dziêkujemy za powitanie :-) Jun 16, 2003

Widzisz Qba, ta m³odzie¿ nie taka najgorsza. Tylko j¹ krótko trzymaæ, a mo¿e bêd¹ z niej ludzie

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
Member (2004)
English to Polish
+ ...
WITAMY!!! Jun 16, 2003

Organizatorkê Pierwszego Historycznego Pa³³a³u!!!
Co siê z Tob¹ przez te lata dzia³o - Agnieszko-Sobago!!??

Jako uczestniczka wszystkich dotychczasowych pa³³a³ów naprawdê nie wiem, czy zaliczam siê do m³odzie¿y, czy do starców (??), ale mimo to cieszê siê, ¿e Was wszystkich nid³ugo zobaczê:)

W kwestii technicznej: mam referowaæ w pi¹tek, czy nie? Straci³am rachubê i trzeba mi powiedzieæ wprost, jak nie, to siê ani nie obra¿ê, ani tema
... See more
Organizatorkê Pierwszego Historycznego Pa³³a³u!!!
Co siê z Tob¹ przez te lata dzia³o - Agnieszko-Sobago!!??

Jako uczestniczka wszystkich dotychczasowych pa³³a³ów naprawdê nie wiem, czy zaliczam siê do m³odzie¿y, czy do starców (??), ale mimo to cieszê siê, ¿e Was wszystkich nid³ugo zobaczê:)

W kwestii technicznej: mam referowaæ w pi¹tek, czy nie? Straci³am rachubê i trzeba mi powiedzieæ wprost, jak nie, to siê ani nie obra¿ê, ani temat siê nie zmarnuje, i tak bêdzie nied³ugo opublikowany, ale muszê wiedzeæ, wiêc jak?

Magda
Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
In memoriam
No co Ty Jun 16, 2003

Wiadomo ¿e zaliczasz siê do m³odzie¿y. Czy Qba chcia³by siê przez godzinê gapiæ na jak¹œ star¹ babê?

IMHO mo¿esz referowaæ. Tylko na koniec g³oœno powiedz KONIEC, ¿eby ci, których uwaga bêdzie skupiona na czym innym wiedzieli, ¿e pora na burzliw¹ owacjê


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:01
English to Polish
ju¿ mi leff powiedzia³, ¿e znów namiesza³am, Jun 17, 2003

wiêc niniejszym witam WSZYSTKICH bez wyj¹tku uczestników pa³³a³u)

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
Armenian to Polish
+ ...
Dziêki, limonko...:))) Jun 17, 2003



 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 19:01
Polish
+ ...
ja chcê referatu Jun 17, 2003

mo¿e i bêdê w tym czasie dyskretnie ziewa³ i popija³ napoje, ale jestem za tym, ¿eby referat by³

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
German to Polish
65h:34m:30s [22:25:30 CET, 17.06.03] Jun 17, 2003

te¿ za, jak ju¿ mówi³em. howgh.

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dobra wiadomoϾ!! Jun 17, 2003

Wartoœæ dodana ¿urku i piwa roœnie: lim0nka zgodzi³a siê odpowiadaæ na pytania dotycz¹ce technik t³umaczenia napisów filmowych - temat, który wywi¹za³ siê tu: http://www.proz.com/topic/11828?start=15

Zeby pa³³a³ nie zamieni³ nam siê w posiedzenie, nie bêdzie to ¿aden referat, a raczej odpowiedzi na pytania, których - jak siê wydaje, w tej dziedzinie jest mnóst
... See more
Wartoœæ dodana ¿urku i piwa roœnie: lim0nka zgodzi³a siê odpowiadaæ na pytania dotycz¹ce technik t³umaczenia napisów filmowych - temat, który wywi¹za³ siê tu: http://www.proz.com/topic/11828?start=15

Zeby pa³³a³ nie zamieni³ nam siê w posiedzenie, nie bêdzie to ¿aden referat, a raczej odpowiedzi na pytania, których - jak siê wydaje, w tej dziedzinie jest mnóstwo. Co Wy na to? Ja siê cieszê, mimo, ¿e Qba nie bêdzie ju¿ patrzy³ tylko na mnie

Magda)
Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
In memoriam
To siê da za³atwiæ ;) Jun 17, 2003

Usi¹dziesz miêdzy lim0nk¹ a Qb¹ i bêdziesz mog³a siê ³udziæ

 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 19:01
German to Polish
a ja mogê i patrzeæ i s³uchaæ :P Jun 17, 2003

a co se popatrze, to moje
tego ani mi nikt nie zabroni, ni z³ego s³owa powiedzieæ nikt nie mo¿e ...

a co se pos³ucham to... te¿ moje!

a do pa³³a³u pozosta³o zaledwie:
62h:19m:30s [1:40:30 CET, 18.06.03]
...szykujcie juszzz buty, Ci, co je macie... See more
a co se popatrze, to moje
tego ani mi nikt nie zabroni, ni z³ego s³owa powiedzieæ nikt nie mo¿e ...

a co se pos³ucham to... te¿ moje!

a do pa³³a³u pozosta³o zaledwie:
62h:19m:30s [1:40:30 CET, 18.06.03]
...szykujcie juszzz buty, Ci, co je macie)
Collapse


 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
a ja mia³em trening przedpa³³a³owy... Jun 18, 2003

i nie tak znów dawno powróci³em w³aœnie z pól mokotowskich, czyli Parku im. J.P.(bez II), gdzie odby³o siê w Toli (Lolek jest lepszy ) kolejne minispotkanie klasowe...
Darku, to sezon taki jest, prawda?

A jak chodzi o referat Limonki, to, dalibóg, nie zauwa¿y³em, aby zgody swej explicite udzieli³a -- zwyczajnie, leffa ogarnê³a zazd
... See more
i nie tak znów dawno powróci³em w³aœnie z pól mokotowskich, czyli Parku im. J.P.(bez II), gdzie odby³o siê w Toli (Lolek jest lepszy ) kolejne minispotkanie klasowe...
Darku, to sezon taki jest, prawda?

A jak chodzi o referat Limonki, to, dalibóg, nie zauwa¿y³em, aby zgody swej explicite udzieli³a -- zwyczajnie, leffa ogarnê³a zazdroœæ na myœl o ma³ym tete a tete) i wywar³ presjê...
Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:01
English to Polish
+ ...
In memoriam
No co Ty, Wit Jun 18, 2003

To ¿e Ciê lubiê, wcale nie znaczy, ¿e jestem o Ciebie zazdrosny. Czasami mo¿esz siê z kimœ spotkaæ sam na sam. Byle nie za d³ugo. ;-P

 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »