Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11] >
Powwow: Warszawa - Poland

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Warszawa - Poland".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:45
English to Polish
Ada, zatrzymali was? Mar 23, 2003

By³o jechaæ z nami.

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:45
Armenian to Polish
+ ...
Mia³am na mysli tych z baru!!........:))))) Mar 23, 2003

...co mieli ³yse radary...haha-ha!!!

 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:45
English to Polish
lokalizacja c.d. Mar 24, 2003

Piotr B., znany równie¿ jako syntaxpb, który niestety nie móg³ dotrzec na pa³³a³, ¿eby wspomóc Elê przy opowieœciach o lokalizacji, przys³a³ mi link do strony na ten temat. Jak ktoœ ma ochotê poczytaæ, bardzo proszê: http://www.argos.com.pl/pl/whitepapers/Wyzwania%20Lokalizacji_PL.pdf

 
PAS
PAS  Identity Verified
Local time: 19:45
Polish to English
+ ...
Moi drodzy Mar 24, 2003

Bardzo wszystkim dziêkujê za mi³o spêdzony czas w mi³ym miejscu, nawet z konkurencyjnym pa³³a³em przy stoliku obok.
Mi na pocz¹tku trochê siê nieswojo zrobi³o, bo takich panów przedtem w tym (sk¹din¹d bardzo mi³ym) przybytku nie widzia³em, no ale jak widaæ ch³opcy wypili i poszli.

Dziêki raz jeszcze,

Pawe³ Skaliñski


 
Dariusz Kozłowski
Dariusz Kozłowski  Identity Verified
Poland
Local time: 19:45
German to Polish
... i ja do³¥czam ;-) do podziêkowañ... Mar 25, 2003

...za organizacjê, sympatyczne towarzystwo, okazjê do pos³uchania i pogadania (to ostatnie wa¿ne, oj!;) Do zobaczenia na prze³omie wiosny, która jeszcze chwila i rozœwietli, rozciepli i rozkwitnie (u nas na Zachodzie Ÿdziebko pryndzej;), a ptokiem oznajmi przybycie, a latem, co tu¿ za PASem To co, wstêpnie na œw. Jana?

Pozdrawiam serdecznie
Darek

PS
Zainteresowani/-e bêd¹ wiedzieli
... See more
...za organizacjê, sympatyczne towarzystwo, okazjê do pos³uchania i pogadania (to ostatnie wa¿ne, oj!;) Do zobaczenia na prze³omie wiosny, która jeszcze chwila i rozœwietli, rozciepli i rozkwitnie (u nas na Zachodzie Ÿdziebko pryndzej;), a ptokiem oznajmi przybycie, a latem, co tu¿ za PASem To co, wstêpnie na œw. Jana?

Pozdrawiam serdecznie
Darek

PS
Zainteresowani/-e bêd¹ wiedzieli/a³y do kogo ten smiley z tytu³u.
Collapse


 
vladex
vladex  Identity Verified
Local time: 19:45
Polish
+ ...
i ja te¿ Mar 25, 2003

dzieki za zebranie nas do kupy w jednym miejscu czasoprzestrzeni
dziêki tako¿ za przyjêcie mnie serdecznoœciami bez ¿adnej obcinki itp.
œciskam wszystkimi oœmioma mackami


 
Wit
Wit  Identity Verified
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
pozostaj¹c w zgodzie... Mar 25, 2003

z ostatnio wyznawan¹ przeze mnie staropolsk¹ zasad¹ "lepiej póŸno, ni¿ wcale" dorzucam niniejszym swoje trzy eurocenty na o³tarz powszechnego dziêkczynienia !!!

Niemniej jednak, domagam siê stanowczo kompromituj¹cych zdjêæ, a nawet fotomonta¿y, które dowodzi³yby wy¿szoœci pa³³a³a równonocnego nad pa³³a³em przesileniowym.

A na razie wycieram ³zy radoœci kitk¹ na koñcu ogona i tego¿ wszystkim ¿yczê.
...
See more
z ostatnio wyznawan¹ przeze mnie staropolsk¹ zasad¹ "lepiej póŸno, ni¿ wcale" dorzucam niniejszym swoje trzy eurocenty na o³tarz powszechnego dziêkczynienia !!!

Niemniej jednak, domagam siê stanowczo kompromituj¹cych zdjêæ, a nawet fotomonta¿y, które dowodzi³yby wy¿szoœci pa³³a³a równonocnego nad pa³³a³em przesileniowym.

A na razie wycieram ³zy radoœci kitk¹ na koñcu ogona i tego¿ wszystkim ¿yczê.
)
Collapse


 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:45
English to Polish
o zdjêcia molestujcie leffa, Mar 25, 2003

który mia³ aparat cyfrowy i zdjêcia ma w komputerze ju¿ od soboty

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
In memoriam
leff siê nie da molestowaæ... Mar 25, 2003

albowiem poniewa¿ ju¿ w poniedzia³ek, oko³o po³udnia, wys³a³ zdjêcia na Powwow Board - widaæ by³y zbyt kompromituj¹ce skoro nie chc¹ ich pokazaæ

 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:45
Armenian to Polish
+ ...
Dziêkujê "tygru+2" towarzystwu... Mar 25, 2003

..za szybki i komfortowy dojazd i za dopilnowanie parasolki..:)
My special "hello" to Very Patient Pilot...:))))


 
Araksia Sarkisian
Araksia Sarkisian  Identity Verified
Poland
Local time: 19:45
Armenian to Polish
+ ...
sorry....you have to add: to your VPP...:( Mar 25, 2003



 
lim0nka
lim0nka  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 18:45
English to Polish
Leffie, Mar 25, 2003

a to na pewno by³y TE zdjêcia?

 
Jarosław Olszewski
Jarosław Olszewski
Poland
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
:) Mar 25, 2003

no to skoro wszyscy sie sciskamy i dziekujemy to ja tez wszystkim podziekuje za mile spotkanie, szczegulne podziekowania dla tygru za mile przyjecie mnie w swoje progi... CHEERS!!!

 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
In memoriam
lim0nko Mar 25, 2003

No co Ty? Wybra³em tylko te mniej kompromituj¹ce. Pozosta³e zachowa³em dla siebie i wykorzystam je w odpowiedniej chwili. Tak wiêc TE zdjêcia na razie chowam w zanadrzu

 
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO
KORNELIA ZWIÓR-HOŁENKO  Identity Verified
Local time: 19:45
English to Polish
+ ...
thank u guys Mar 25, 2003

Nie wiem, Kuba, jak to zrobi³eœ, ale choæ nie przyszed³eœ - to chyba mnie zarazi³eœ. (Nie powiem przecie¿ wprost, ¿e gard³o i oskrzela siad³y mi od biernego wypalenia kilkuset papierosów w czasie pa³³a³³u - a je¿eli ju¿, to raczej od tych papierosów, którymi raczyli siê pa³³a³³owicze konkurencyjni).
PóŸno bo póŸno, ale te¿ do³¹czam siê do dziêkczynnego chóru: œpiewam (co prawda chrypliwie) w podziêce wszystkim uczestnikom za to, ¿eœmy siê znowu spotk
... See more
Nie wiem, Kuba, jak to zrobi³eœ, ale choæ nie przyszed³eœ - to chyba mnie zarazi³eœ. (Nie powiem przecie¿ wprost, ¿e gard³o i oskrzela siad³y mi od biernego wypalenia kilkuset papierosów w czasie pa³³a³³u - a je¿eli ju¿, to raczej od tych papierosów, którymi raczyli siê pa³³a³³owicze konkurencyjni).
PóŸno bo póŸno, ale te¿ do³¹czam siê do dziêkczynnego chóru: œpiewam (co prawda chrypliwie) w podziêce wszystkim uczestnikom za to, ¿eœmy siê znowu spotkali, a w szczególnoœci dziêkujê mocnej grupie (Natalia+Ana+Wit), która odprowadzi³a mnie na dworzec W-wa Wschodnia w przekonaniu, ¿e stamt¹d maj¹ bli¿ej na pojazd, który mia³ ich zawieŸæ do domu.

Do zobaczyska za jakiœ kwarta³
Nela
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Warszawa - Poland






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »