Pages in topic:   < [1 2 3]
Powwow: Cluj-Napoca - Romania

This discussion belongs to Powwows » "Powwow: Cluj-Napoca - Romania".
You can see the powwows page and participate in this discussion from there.

Andrei Albu
Andrei Albu
Romania
Local time: 00:39
Member (2002)
English to Romanian
+ ...
Alta propunere May 5, 2003

Cu inca o data regret ca nu voi putea veni la Cluj, mai am o propunere: asociatia ar trebui sa le ofere si colegelor/colegilor de peste hotare posibilitatea de inscriere, chiar de la distanta. Sa nu uitam, unde-s multi (si buni), puterea creste. Mult succes, dezbateri cat mai furtunoase, si rezultate cat mai concrete!
Andrei


 
Ciprian Dumea
Ciprian Dumea  Identity Verified
Local time: 23:39
English to Romanian
+ ...
Confirmari pana in prezent May 8, 2003

Dragii mei,

Pana acum au confirmat:
Dan BUTUZA
Cristina COBLIS
Ciprian DUMEA
Iulian DUMITRASCU
Nadia FARCAS
Gheorghe LASCU (Poliglot)
Dan MARASESCU
Mirela MIRCEA
Florin ZORI (ASCO)

Va rugam confirmati participarea pana maine. Cu cat mai repede cu atat mai bine - tocmai am trimis un prim mail tuturor persoanelor inscrise la PowWow si celor care si-au manifestat interesul pentru o Asociatie Profesionala, impreuna cu o
... See more
Dragii mei,

Pana acum au confirmat:
Dan BUTUZA
Cristina COBLIS
Ciprian DUMEA
Iulian DUMITRASCU
Nadia FARCAS
Gheorghe LASCU (Poliglot)
Dan MARASESCU
Mirela MIRCEA
Florin ZORI (ASCO)

Va rugam confirmati participarea pana maine. Cu cat mai repede cu atat mai bine - tocmai am trimis un prim mail tuturor persoanelor inscrise la PowWow si celor care si-au manifestat interesul pentru o Asociatie Profesionala, impreuna cu o serie de documente pe care le vom discuta: agenda intalnirii, posibilitati de cazare, propunerea de statut, propunerea de cod deontologic, propunerea de categorii de membri, propunerea de procedura de adeziune precum si ce ar putea oferi Asociatia membrilor.

Deoarece imi este imposibil sa trimit informatiile respective celor care nu imi trimit un mail de confirmare si/sau de exprimare a interesului (prin ProZ nu pot fi trimise atasamente), v-as ruga sa-mi trimiteti un mail prin pagina mea ProZ pentru a sti cum sa va contactez.

In asteptarea unei intalniri foarte fructuoase - nu am nici o indoiala ca asa va fi -, raman al vostru,

Ciprian.
Collapse


 
Ciprian Dumea
Ciprian Dumea  Identity Verified
Local time: 23:39
English to Romanian
+ ...
date de contact suplimentare May 9, 2003

Dragi toti,

Pana acum am primit doar ecouri pozitive la program. La persoanele participante care au confirmat mai puteti adauga:
Rodica BACONSKY (sambata inceput)
Mihaela BIRZAN (pentru sambata)
Tudor IONESCU (duminica)
Emanuel BOD (sambata si duminica, ca daca nu il tai)

Threats notwithstanding, sunteti toti asteptati cu drag. Nu prevedem schimbari majore in program, dar daca apare ceva veti fi avertizati deindata. Informatiile privind locul und
... See more
Dragi toti,

Pana acum am primit doar ecouri pozitive la program. La persoanele participante care au confirmat mai puteti adauga:
Rodica BACONSKY (sambata inceput)
Mihaela BIRZAN (pentru sambata)
Tudor IONESCU (duminica)
Emanuel BOD (sambata si duminica, ca daca nu il tai)

Threats notwithstanding, sunteti toti asteptati cu drag. Nu prevedem schimbari majore in program, dar daca apare ceva veti fi avertizati deindata. Informatiile privind locul unde ne intalnim pot fi obtinute de la portarul Facultatii de Litere (care, va reamintesc, poate fi gasita pe strada Horea nr. 31, la aprox. 10-12 minute la sud de gara) si la GSM 072.2.886.386 (mobilul meu).

Pe sambata,
Ciprian.

PS. Inca nu am primit nici o "plangere" privind ora d incepere a intalnirii de sambata, deci presupun ca toata lumea va ajunge inainte de 10.00 sau putin dupa. Va rog transmiteti-mi daca nu este asa.
Collapse


 
Pages in topic:   < [1 2 3]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucia Leszinsky[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow: Cluj-Napoca - Romania






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »